Oferta


➲ Opiekun oferty: Kliknij, aby pokazać numer kontaktowy
 Podaj e-mail lub tel. komórkowy, wyślemy na niego numer kontaktowy:

Sycylia samolot z Katowic

Sycylia Sycylia Włochy
Transport:Samolot
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:629/18292 Pobierz:  pdf word qr


Cena podstawowa:
Katowice, pokój 2-,3-os., śniadania, opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, uczestnik, TPS - KRK, KRK - TPS, opłata za bagaż rejestrowany do 15 kg, Promocja Zimowa 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:
Link do tej oferty: (kliknij pole, aby zaznaczyć treść)
           wydarzenia na facebooku sprzedaż on-line

świadczenia

przelot samolotem, opłaty lotniskowe,bagaż podręczny do 10 kg(wymiary 55x40x20cm), 4 noclegi w hotelach *** (pokoje 2- lub 3- osobowe z łazienkami), 4 śniadania, 4 obiadokolacje, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu. Należy zaopatrzyć się w ok. 160 EUR na transfery z/na lotnisko oraz przewodników lokalnych podczas wycieczek fakultatywnych,zestaw tour guide, inne opłaty lokalne.

PROGRAM IMPREZY PROGRAM IMPREZY

Sycylia

Etna, kanion Alcantara, Taormina, Syrakuzy, Noto, Marsala, Agrigento, Palermo


1 dzień
- spotkanie na lotnisku w Katowice Pyrzowice 2 godziny . Odprawa. Wylot do Katanii. Przejazd na Etnę - największy czynny wulkan w Europie - wjazd na wysokość ok. 2000 m n.p.m.. Spacer po jednym ze starych kraterów . Przejazd do malowniczego kanionu rzeki Alcantara. Możliwość spaceru w głąb niezwykłego wąwozu wyrzeźbionego w czarnych bazaltowych skałach. Przejazd do zawieszonej na skałach Taorminy - najsłynniejszego kurortu na wyspie. Spacer po fascynującym starym mieście, wizyta w Teatrze Antycznym - najpiękniejszym starożytnym greckim teatrze we Włoszech, skąd rozciąga się wspaniała panorama na Etnę i wybrzeże Morza Jońskiego. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień - śniadanie. Przejazd do Syrakuz - w czasach starożytnych jednego z najpotężniejszych miast greckich. Zwiedzanie Parku Archeologicznego z największym na Sycylii teatrem, w którym do dziś wystawia się dramaty klasyków greckich, zwiedzanie kamieniołomów wraz ze słynną grotą "Ucho Dionizjusza". Przejazd do Noto - stolicy baroku sycylijskiego. Spacer po niezwykłym miasteczku uznanym przez UNESCO za zabytek klasy światowej. Przejazd przez środek wyspy w kierunku zachodniego wybrzeża. Po drodze zwiedzanie Villa del Casale (willi rzymskiej nieopodal Piazza Armerina) - jednego z najbardziej niezwykłych zabytków przyozdobionego przepięknymi mozaikami posadzkowymi. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Przejazd do Agrigento i zwiedzanie Doliny Świątyń - wspaniale zachowanego zespołu świątyń greckich. Przejazd przez Marsalę - dawne fenickie miasto, które sławę zawdzięcza produkowanym tu mocnym, deserowym winom o tej samej nazwie. Erice - średniowieczne, kamienne miasteczko położone na szczycie góry z piękną panoramą na Wyspy Egadzkie. Przejazd trasą nadmorską wzdłuż bardzo ciekawego odcinka wybrzeża - płytkie wody laguny zdobią tradycyjne, zabytkowe wiatraki, które służą do wypompowywania wody morskiej i pozyskiwania soli. Przejazd do hotelu . Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień - śniadanie. Przejazd do Palermo. Spacer po mieście - pozostałości murów rzymskich, punickiej nekropoli, pałac królewski, katedra S. Rosalia z grobowcami królów. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

5 dzień - śniadanie. Przejazd na lotnisko w Katanii. Odprawa. Przelot do Katowic.


Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg, 4 noclegi w hotelach*** (pokoje 2, 3-osob. z łazienkami), 4 śniadania, 4 obiadokolacje, komfortowy bus lub autokar , opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

GODZINY WYLOTÓW / czas lotu ca 2.30 h
Katowice Pyrzowice, wylot godz. 17.25
Katania, wylot godz. 20.35

Przelot liniami lotniczymi Wizzair

Bagaż podręczny do 10 kg i wymiarach nie przekraczających 55cm x 40 cm x 20 cm

OPŁATY DODATKOWE OPŁATY DODATKOWE


Dopłata do pokoju 1-osob.: 400 zł
Podatek na TFG: 10 zł
Dopłata do bagażu rejestrowanego: 300 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 160 EUR na bilety wstępu, wjazdy do miast, obligatoryjnych przewodników miejskich, inne opłaty lokalne, zestaw tour guide.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
2018-05-01 - 2018-05-05   (Wtorek - Sobota) 5 3210 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-06-12 - 2018-06-16   (Wtorek - Sobota) 5 3110 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-08-21 - 2018-08-25   (Wtorek - Sobota) 5 3210 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-09-25 - 2018-09-29   (Wtorek - Sobota) 5 3110 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
Komentarze (0)
Ocena: 0

Jeśli masz pytanie, skorzystaj z formularza kontaktowego...
Vitruvius.pl - administrator tego portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dziękujemy za dodanie komentarza.

Zarejestruj się w systemie lojalnościowym i zbieraj za każdą opinię 50 punktów lojalnościowych i wymieniaj punkty na nagrody.

Powiększ mapę